aktuality

Oskar Petr & Fabrica Atomica hledá management

Oskar Petr & Fabrica Atomica hledá funkční a fungující management, chce opět hrát na open air akcích, či jinde. Po loňském příslibu úspěšných vystoupení na rockových festivalech a koncertech se odmlčel jejich postavou malý, ale činy a slovy velký part time manager, agent a módní návrhář v jedné osobě. Kapela za něj hledá náhradu.

Akustické duo Oskara a Jirky Vopavy funguje na bázi osobních kontaktů, neexklusivních zastoupení a hraje mnohem častěji než elektrický band, např. pravidelně v pražské Balbínce.

Je pravdou, že trochu nešťastné bylo pro skupinu (vinou a shodou nepříznivých okolností) vynucené odmítnutí postu předkapely Čechomoru na jejich pozdně letních termínech v amfiteátrech. Tuto nabídku nakonec převzal Petr Bende. 

Kdyby si kdokoliv z hudební branže vzpomněl na loňská vystoupení skupiny elektrizujících  muzikantů kapely Fabrica Atomica (nazvané po Oskarově albu, navrženém vloni na Anděla a cenu Album roku/rock), a chtěl je všechny opět slyšet a vidět pohromadě (nyní na klubových vystoupení 16.6. v Kainu a 22.6. ve Futuru), nechť se ozve na fórum stránek www.oskarpetr.cz, případně nechá zprávu na recepci Sony/BMG, Palackého 1, 112 99, Praha 1.